Sevgili Ziyaretçilerim, Dünya'nın Neresinde Olursanız Olun Beni Hiç Çekinmeden Beni Arabilirsiniz, Aynı Şehirde Olmayabiliriz Ama Çalışmalarınız Dünyanın Her Yönüne Gizlilik İçerisinde Kargo İle Gönderilmektedir. Önemli Uyarı? 18 Yaşından Küçük Olan Kardeşlerim Lütfen Herhangi Bir Çalışma Teklif Etmeyiniz,

Yıldızname Bakımı

Yıldızname Bakımı

Yıldızname Bakımı, Yıldızname Bakımı Yapan Medyumlar, Yıldızname Bakımı Yapan Hocalar, Ücretsiz Yıldızname Bakımı Yapan Medyumlar Hocalara İnanmayın, Medyum Ermiş Doğan Sizleri Bu Konuda Uyarıyor.

Yıldızname Bakımı

Yıldızname falı ile bilgi edinmek isteyen kişiler bu işlemleri kendileri de yapabilir. Özellikle birçok farklı İnternet sitesi bu konuda hizmet veriyor. Doğum tarihinizi kesin olarak bildiğinizden eminseniz herhangi bir problem yaşamadan yıldızname bakımı yaptırabilirsiniz. Öncelikle sahip olduğunuz doğum tarihine göre İnternet üzerinden burçlar belirlenmeli ve kişinin sahip olduğu yıldızı tespit etmeniz gerekiyor. Her tespit edilmiş olan yıldız aynı zamanda bir burcu temsil eder. Daha sonra belirlenmiş olan bu yıldıza göre harfler ve rakamlar ile beraber çeşitli kombinasyonlar ortaya çıkar. Meydana gelen bu kombinasyonların anlamlarını internet üzerinden öğrenebilir veya etrafınızda bulunmakta olan herhangi bir medyum aracılığı ile detaylı bir şekilde yorumlatabilirsiniz.

Falın tam olarak doğru çıkmasını istiyorsanız doğum tarihi ile beraber doğum saatini de net bir şekilde bilmek oldukça avantajlı olacaktır. Yıldızname falı bakımından yararlanmak istiyorsanız İnternet üzerinde bulunmakta olan siteleri ziyaret edebilir veya oldukça uygun fiyat ödeyerek herhangi bir Medyum aracılığı ile falınıza bakabilirsiniz. Yıldızname falı bakımı için gerekli olan şartlar sadece az önce de bahsetmiş olduğumuz gibi doğum tarihi ve saatinizi net bir şekilde bilmek olacaktır bahsetmiş olduğumuz bu unsurları göz önünde bulundurarak hareket ederseniz çok daha kısa süre içerisinde net sonuçlara ulaşmanız mümkün olacaktır. Yıldızname bakımı için yine tecrübeli kişilerden faydalanmanız aynı zamanda çeşitli avantajları da beraberinde getirecektir.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Hatice dedi ki:

  Merhaba bende yıldızname bakımı yaptırmak istiyorum hayatımla ilgili gelişlerden haberdar olmak istiyorum yıldızname bakımı falmı yoksa kitap mı açıyorsunuz hocam.

 2. Harun. Bursa dedi ki:

  Sevgili hocam ben yıldızname bakımına inanan birisiyim ben çocuklarım için bir bakım yaptırmak istiyorum size ne şekilde ulaşabilirim telefon aracılığı ile yapıyormusunuz yıldızname bakımını lütfen dönüş yaparsanız sevinirim.

 3. Gamze dedi ki:

  Merhaba hocam lütfen yardımcı olurmusunuz??

 4. Yüksel dedi ki:

  Merhaba hocam ben bir akrabam için yıldız name baktırmak istiyorum bu abim 10gundur hiç konuşmuyor evinin içinde sürekli dolanıyor konuşamıyor hep bir noktaya bakıp duruyor abimin adı yúksel Yıldırım 49 yaşında bize yardımcı olun hocam

 5. meryem dedi ki:

  Selam hocam doğum tarihi kesin bilinmeyen biri ne yapabilir ve kesin tarih öğrenilebilirmi
  saygılar

 6. Tamer dedi ki:

  Hocam kısmetimin kapalı oldugunu düşünüyorum ve yardımınızı istiyorum

BİR YORUM YAZ

WhatsApp chat
0505 326 2332