Sevgili Ziyaretçilerim, Dünya'nın Neresinde Olursanız Olun Beni Hiç Çekinmeden Beni Arabilirsiniz, Aynı Şehirde Olmayabiliriz Ama Çalışmalarınız Dünyanın Her Yönüne Gizlilik İçerisinde Kargo İle Gönderilmektedir. Önemli Uyarı? 18 Yaşından Küçük Olan Kardeşlerim Lütfen Herhangi Bir Çalışma Teklif Etmeyiniz,

Tarot Bakımı

Tarot Bakımı

Tarot Bakımı, Tarot Falı Bakımı, Tarot Falı Bakımı Yapan Medyumlar, Tarot Falı Bakımı Hocalar, Ücretsiz Tarot Falı Bakımı Yapan Medyumlar Hocalara Kesinlikle İnanmayın, Medyum Ermiş Doğan Hoca Uyarıyor.

Tarot Falı Bakımı

Tarot olarak bilinmekte olan yöntem orta çağın sonlarına doğru ortaya çıkmış ve birçok millet tarafından oldukça sık bir şekilde kullanılmıştır. Günümüzde bilinmekte olan en eski yöntemlerden bir tanesi olan Tarot falı bakımı sayesinde 78 karttan ve iki ana bölümden oluşan bir fal bakımı gerçekleşir. Küçük Sırlar ve Büyük Sırlar olmak üzere iki farklı desteden oluşmakta olan bu kartların üzerinde kişinin durumuna göre uzman kişi yorum yapar. Eğer siz de Tarot falı bakımı konusunda profesyonel bir şekilde destek almak istiyorsanız bu konuda tecrübeli olan medyumlar ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Ancak bilinçli kişiler tarafından yapılmakta olan işlemler kesin sonuç verecektir. İşlemler yapıldıktan sonra yedi kart açılır ve tam olarak falınız ortaya çıkmış olur.

 

Bu 7 kartın sorunsuz bir şekilde yorumlanmasını istiyorsanız işinde tecrübeli olan kişiler ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Tarot falı bakılırken sizin seçmiş olduğunuz yönteme göre bir tahmin yapılacağı için hangi kartı seçeceğim diye uzun bir süre boyunca düşünmenize gerek yok. İçinize doğan kartı seçtikten sonra medyum bu kartı açarak falınız ile ilgili yorumları yapmaya başlayacaktır. Genellikle kartlar üzerinden yapılmakta olan yorumlar kesin sonuç verir. Tarot falı baktırırken seçeceğiniz kartların önemli olduğunu unutmayın. Ayrıca uyarmak istediğimiz bir diğer nokta ise her ne kadar fallar insanlara bilgi veriyor olsa da dinimiz tarafından kesinlikle yasaklanmış olan aktiviteler arasında yer almaktadır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Su Bakımı başlıklı makalemizde Ayrıntılı Su Bakımı, Su Falı Bakımı ve Su Falı Bakımı Yapan Hocalar hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Esra dedi ki:

    Hocam bende tarot falllarına çok inanan birisi olarak sizden bir tarot bakımı istiyorum ücretli yada ücretsiz siz nasıl oygun görürseniz.

  2. Hacı veli dedi ki:

    Medyum ermiş hocam ben tarot falı bakımı yaptırmak istiyorum ama ücretlimi değilmi bana bu konu ile ilgili bilgi verirmisiniz lütfen.

BİR YORUM YAZ

WhatsApp chat
0505 326 2332