Sevgili Ziyaretçilerim, Dünya'nın Neresinde Olursanız Olun Beni Hiç Çekinmeden Beni Arabilirsiniz, Aynı Şehirde Olmayabiliriz Ama Çalışmalarınız Dünyanın Her Yönüne Gizlilik İçerisinde Kargo İle Gönderilmektedir. Önemli Uyarı? 18 Yaşından Küçük Olan Kardeşlerim Lütfen Herhangi Bir Çalışma Teklif Etmeyiniz,

Su Bakımı

Su Bakımı

Su Bakımı, Su Falı Bakımı, Ayrıntılı Su Bakımı, Su Falı Bakımı Yapan Medyumlar, Su Falı Bakımı Yapan Hocalar, Ücretsiz Su Falı Bakımı Yapan Medyumlar Hocalara İnanmayın Medyum Ermiş Doğan Sizleri Uyarıyor.

Su Falı Bakımı

Su falı bakımı dünya üzerinde bilinmekte olan bakması en zor fallar arasında yer alıyor. Bahsetmiş olduğumuz bu fala bakmak herkesin harcı değildir. Oldukça yüksek tecrübe gerektirmektedir. Ayrıca bu falın doğru çıkması için medyumun kalbinin temiz olması gerektiğine inanan büyük bir kesimi olduğunu da söyleyebiliriz. Fala bakacak olan kişi öncelikle suyu kendi başına bir kap içerisinde doldurur. Bahsetmiş olduğumuz bu kalp herhangi bir bardak veya tas olabilir. Daha sonra niyet edilir ve işlemler yapılmaya başlanır. Medyum eğer bu konuda ne kadar fazla konsantre olmuşsa bununla doğru orantılı olarak fal o kadar doğru çıkacaktır. Su falı bakımı yapılırken oldukça sessiz ve loş bir ortamda işlemlerin yapılması tavsiye edilir.

 

Gerekli olan şartlar sağlandıktan sonra su üzerinde meydana titreşimleri göz önünde bulundurarak bu titreşimlere anlam katılarak yorumlama işlemleri yapılır. Su falı bakmak için genellikle medyumlardan el almak gerekmektedir. Bakımı oldukça zor olduğu için Su falı bakımı yaptırmak için yüksek miktarlarda ücretler ödemeniz gerekebilir. Bu konuda tecrübeli olan kişilerden hizmet alacak olursanız ödemiş olduğunuz paraları sonuna kadar hak edeceklerini de söyleyebiliriz. Tecrübeli kişiler tarafından da yapılmakta olan bu işlemden sonrasında medyum tarafından tahminler yapıp genellikle suyun titreşim oranı ne kadar fazla olursa titreşimler ile ilgili olarak yapılabilecek yorumların sayısı da buna bağlı olarak artış gösterecektir.

 

 

Bir önceki yazımız olan Yıldızname Bakımı başlıklı makalemizde Ücretsiz Yıldızname Bakımı Yapan Medyumlar Hocalar, Yıldızname Bakımı Yapan Hocalar ve Yıldızname Bakımı Yapan Medyumlar hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Sibel dedi ki:

    Sevgili hocam ben sibel sizden yardımlarınızı istiyorum ayrıntılı bir su bakımı yaptırmak istiyorum bana nasıl yardımcı olabilirsiniz.

  2. ilknur dedi ki:

    Su fali bakitmak istiyorum ne yapmam gerekiyor

BİR YORUM YAZ

WhatsApp chat
0505 326 2332