Sevgili Ziyaretçilerim, Dünya'nın Neresinde Olursanız Olun Beni Hiç Çekinmeden Beni Arabilirsiniz, Aynı Şehirde Olmayabiliriz Ama Çalışmalarınız Dünyanın Her Yönüne Gizlilik İçerisinde Kargo İle Gönderilmektedir. Önemli Uyarı? 18 Yaşından Küçük Olan Kardeşlerim Lütfen Herhangi Bir Çalışma Teklif Etmeyiniz,

Sınav Kazanma Büyüsü

Sınav Kazanma Büyüsü

Sınav Kazanma Büyüsü

Sınav kazanma büyüsü tahmin edebileceğiniz gibi milyonlarca kişinin girdiği zorlu sınavdan yüz akı ile başarılı çıkmak için yapılan bir büyüdür, daha doğrusu yazılan bir vefktir. Sınav kazanma büyüsü şöyle çalışır: Odaklanılan kişiye hüddamlar sevk ettirilir ve onun düşünce ve duygu dünyasında yeni ufuklar açtırılır. Hüddamlar ( hizmetli cinler) aracılığı ile gönderilen bu enerjiler, kişinin ufkunun açılmasını sağlama amaçlıdır. Kişi daha geniş açıdan bakmaya ve daha önce göremediği çözümleri görmeye başlar. Sınav kazanma büyüsü etkin ve başarılı bir medyum tarafından yapılırsa size istediğinizden çok daha fazla başarı kazandırabilir. Evrendeki tüm bilgilerin saklı olduğu ana kaynaktan bilgiler akmasını sağlamak  amacıyla sizin sezgi kanallarınızı açar. Sizin sezgi kanallarınız açıldığında sizde yeni vizyonlar gelişmeye başlar.

Bu vizyonlarla başkalarının göremediklerini görmeye başlarsınız. Çözümler gözünüzün önüne gelir. Sonunda sınavı kazanmış olmakla hayatınıza yeni bir yön verirsiniz. Yapılan vefk yazma işlemi sadece sınavda başarı sağlamanın önünü açmaz, hayatınızdaki bir çok başka engelin ve pürüzün yok olmasını sağlama gibi bir artısı daha vardır. Birden bire kendinizi şanslı biri hissedersiniz. Önünüzdeki kapıların açıldığını ve başkalarının zahmetle yaptığı işleri sizin zahmetsizce yaptığınızı göreceksiniz.

Sınav Kazanma Büyüsü Ne Zaman Yapılmalı

Sınav Kazanma Büyüsü yılın herhangi bir zamanında yapılabilir, yukarıda da anlattığımız gibi sadece sınav için değil hayatınızı zor sokan tüm zorlukları yenmeniz için iradenizi güçlendirir ve sezgi kanallarınızın açılmasını sağlar. Sezginiz açıldığında zekanız da tavan yapar. Çünkü zeka sezgi kanalı ile gelişir.  Akıl ve mantık ve hafıza ise matematiksel işlemler ve ders kitaplarını çalışma ile geliştirilebilir ama bu yeterli değildir. Elenecek yüz binlerce insan olacağı için soruların da zeka gerektiren sorular olacağı açıktır. Elemeyi kolaylaştırmak için kısa sürede çözülebilecek ancak zeka gerektirecek sorular sorulduğu için sadece hafıza ve mantık  ya da düz mantık başarı için yeterli değildir. Başarı için zeka gerekir. Yine tek başına zeka yeterli değildir. İyi eğitilmiş bir zihin de gerekir. Bunun için hem çok sıkı ders çalışmalı hem de sınav Kazanma vefki yaptırırsanız başarılı olma şansınız artar.

Sınav Kazanma Büyüsü Kime Yaptırılır

Elbette işinin ehli uzman medyum hocaya yaptırabilirsiniz.  Bunun için doğru yerdesiniz ve doğru makaleyi okuyorsunuz. Medyum Ermiş Hoca sizlere bu konuda yardımcı olacaktır. 0542 230 32 35 numaralı telefondan kendisine ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kaynana Susturma Büyüsü başlıklı makalemizde Kaynanayı soğutmak için büyü ve Kaynanayı uzaklaştırmak için büyü hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

WhatsApp chat
0505 326 2332