Sevgili Ziyaretçilerim, Dünya'nın Neresinde Olursanız Olun Beni Hiç Çekinmeden Beni Arabilirsiniz, Aynı Şehirde Olmayabiliriz Ama Çalışmalarınız Dünyanın Her Yönüne Gizlilik İçerisinde Kargo İle Gönderilmektedir. Önemli Uyarı? 18 Yaşından Küçük Olan Kardeşlerim Lütfen Herhangi Bir Çalışma Teklif Etmeyiniz,

Sahte Medyumlar

Sahte Medyumlar

Sahte Medyumlar

Piyasada bir çok sahte medyum var, bunun nedeni de çok basittir, bu alan çok gizli bir alandır ve kimin hangi becerileri göstereceği önceden kestirilemez. Ancak sahte bir medyumun özellikleri belli başlı özelliklerdir. Bu makalede sahte medyumlar nasıl anlaşılır konusuna değiniyoruz.

Sahte medyum nasıl anlaşılır:

  • Eğer medyum size fotokopi vefk gönderiyorsa biliniz ki o kişi sahte bir medyumdur ve işlemi size yaramayacaktır.
  • Eğer ilk konuşmada sürekli konuşmanın merkezini paraya odaklıyorsa bilin ki o medyum da sahte medyumlar arasındadır.
  • Daha önce adı duyulmamış bir kişi ise ve referansı yoksa sahte medyum olma olasılığı yüksektir.
  • İlk görüşmede sizi ikna edemiyorsa sezginiz yolu ile bu kimsenin güven vermediği kanaati oluşuyorsa o kişiden uzak durabilirsiniz.
  • Yaptığı işlem sonrası bir ay hiçbir değişiklik olmuyorsa bilin ki o işlem işe yaramamıştır.
  • Sahte medyum sadece para kazanma peşindedir, hakiki medyum için para birincil önemde değildir. Onun için birinci iş; sizin muradınızın sağlanması ve mutlu olmanızdır böylece kendisine ödediğiniz miktar gözünüze gelmez ve gönlünüzden gelir.

Gerçek Medyum Para Almaz mı

Siz de takdir edersiniz ki; bir vefkin hazırlanması eline kağıt kalem alarak bir oturuşta yapılacak basit bir işlem değildir. Bir gerçek medyum aynı zamanda matematikten ve mantıktan da çok iyi anlamalıdır. Hazırlanan bir vefkin kare dikdörtgen üçgen ya da sarmal bir şekilden oluşabileceğini ifade etmiştik. Satır ve sütuna yerleştirilen rakamların toplamları birbirine eşit çıkmayan hiçbir vefk gerçek değildir. de hazırladığı vefkleri incelediğinizde; satır ve sütun toplamları birbirine eşit çıktığını görebilirsiniz.  Kötü amaçlarla yapmak istediğiniz işlemleri hemen kabul eden ve karşılığında yüksek paralar isteyen kimse yine gerçek bir medyum olmayabilir. Çünkü medyumlar insanların arasını bozma –açma için değil, hayırlı işleri hızlandırma için ak büyü adı verilen işlemleri yaparlar ve insanlara yardımcı olabilmek için hüddam adı verilen varlıkları devreye alırlar. Tüm bu çabalar ve günlerce süren işlemler araştırma gerektirir. Bazen özel mürekkeplerle yazmak icap eder. Ayrıca buhurların yakılması da gerekir. Bu işlemlerde medyum büyük emek sarf eder. Dolayısı ile bu işlemlerin bir karşılığı olmalıdır. Yani para alan medyum, kötü medyum değildir. Ancak tüm odak noktası paraya odaklanmış medyum sahtekar medyum olma ihtimali yüksek medyumdur.

 

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz Fal Bakan Medyumlar başlıklı makalemizde Fal Bakan Hocalar, Ücretsiz Bakan Medyumlar ve Ücretsiz Fal Bakan Falcılar hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

WhatsApp chat
0505 326 2332