Sevgili Ziyaretçilerim, Dünya'nın Neresinde Olursanız Olun Beni Hiç Çekinmeden Beni Arabilirsiniz, Aynı Şehirde Olmayabiliriz Ama Çalışmalarınız Dünyanın Her Yönüne Gizlilik İçerisinde Kargo İle Gönderilmektedir. Önemli Uyarı? 18 Yaşından Küçük Olan Kardeşlerim Lütfen Herhangi Bir Çalışma Teklif Etmeyiniz,

Kurşun Döktürme

Kurşun Döktürme

Kurşun döktürme işlemleri 3000 yıldır tüm dünya üzerinde uygulanmakta olan ve genellikle nazar ve büyüye karşı tedavi olarak kullanılan bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Kurşun periyodik tablodaki en ağır metallerden bir tanesi olduğu için insanların üzerindeki ruhsal etkilerini değişmesi konusunda destek olduğu konusunda söylentiler vardır. Kurşun döktürdükten sonra insanların ruhsal olarak ciddi anlamda bir rahatlama yaşadığı genellikle söylenilen fakat kesin olmayan belirtiler arasındadır. Eğer siz de kurşun döktürme hakkında detaylı bir şekilde bilgi almak istiyorsanız internet üzerinden çeşitli araştırmalar yapabilir ve veya bu konuda uzman olan Medyum Ermiş Hoca gibi kişilerden destek alabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olduktan sonra kurşun döktürme işlemlerini yapmak çok daha uygun olacaktır.

Kurşun Döktürmek

Kurşun döktürme işlerini yaparken inanılmaz derecede yüksek sıcaklıkta bir madde insanların kafasından aşağı dökeceğiz için mutlaka profesyonel kişiler ile beraber çalışmanızı tavsiye ediyoruz. Eğer siz de güvenebileceğiniz tecrübeli bir kişi arıyorsanız hemen fazla vakit kaybetmeden Medyum Ermiş Hoca ile iletişime geçebilirsiniz. Gerekli olan işlemler uyguladıktan sonra herhangi bir problem yaşamadan nazar ve büyü gibi etkileri üzerinizden atabilirsiniz. Tabii ki bu işlemleri yaptırmadan önce Allah’a dua etmek ve nazarın büyünün bedenden çıkması için yalvarmak da uygulanması gereken yöntemler arasında yer alıyor. Bahsetmiş olduğumuz bu durumları deneyecek olursanız kısa süre içerisinde olumsuz durumları geride bırakabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Tarot Bakımı başlıklı makalemizde Tarot Falı Bakımı, Tarot Falı Bakımı Hocalar ve Tarot Falı Bakımı Yapan Medyumlar hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Hatice dedi ki:

    Merhaba medyum ermiş hocam hangi şehirdesiniz bilmiyorum ama küçük çocuğum var çok nazar değiyor kurşun döktürmek istiyorum bana nasıl yardımcı olabilirsiniz.

  2. Solmaz Ünay dedi ki:

    Ermiş hocam iyi çalışmalar dilerim ben size Bursa’dan yazıyorum çocuğum sürekli ağlıyor geceleri uyumuyor ve ben bu durumdan çok sıkıldım çocuğumdan değil tabi ama ben bu duruma bir çare bulmak istiyorum çok şeyi denedim olmadı kurşun döktürmek aklıma geldi size kurşun döktürmek geldi siz yapıyormusunuz.

  3. adil dedi ki:

    Hocam yeriniz nerde

BİR YORUM YAZ

WhatsApp chat
0505 326 2332