Sevgili Ziyaretçilerim, Dünya'nın Neresinde Olursanız Olun Beni Hiç Çekinmeden Beni Arabilirsiniz, Aynı Şehirde Olmayabiliriz Ama Çalışmalarınız Dünyanın Her Yönüne Gizlilik İçerisinde Kargo İle Gönderilmektedir. Önemli Uyarı? 18 Yaşından Küçük Olan Kardeşlerim Lütfen Herhangi Bir Çalışma Teklif Etmeyiniz,

Kaynana Susturma Büyüsü

Kaynana Susturma Büyüsü

Kaynana susturma büyüsü aslında bir nevi dil bağlama büyüsüdür ve ülkemizde ilk defa medyum ermiş hoca tarafından yapılmakta ve büyük başarı elde edilmektedir. Büyü sonrası sizin yuvanızı ve ilişkinizi kötü etkileyen, her şeye müdahale eden kaynana huyunda büyük yumuşama görebilirsiniz. Artık ” siz daha bilirsiniz” demekten başka yolu kalmayacak. Dil bağlama büyüsü ya da kaynana susturma büyüsü medyum ermiş hoca eliyle yazılacak olan vefk sayesinde daha ilk bir kaç günde hızla tesir göstermeye başlayacak ve kaynana hiç farketmeden huyu güzelleşecek ve uysallaşacaktır.

Kaynana Derdine Son

Kaynanalar anne yarısıdır ama ne yazık ki bazı kaynanalar için aynı şeyi söylemek zor, kaynanalar eğer kız vermişlerse kızlarını verdikleri damatlarının mükemmel olmasını isterler, en azından kendi kocaları ile kıyas yaparlar ve tüm eksiklikleri yok etmek için sürekli ev işlerine müdahale ederler. Bazen gelin ya da damat bunalmaya başlayabilir hatta işin baskısı arttıkça yuva dağılmaya doğru da gidebilir. İşte bu tip olumsuzlukların karşısında gelin ve damat da kaynanaya bir şey diyemez. Kaynana her şeyin en iyisini ben bilirim havalarında ise gelinlerin ve damatların işi zordur. Ancak vefk ile bunun da üstesinden gelebilirsiniz. Size sadece bir tlf kadar yakın olan medyum ermiş hoca ile irtibata geçerek kendisine ulaşabilir ve kaynananın şerrinden korunmak için dil bağlama ya da kaynana susturma büyüsü yaptırabilirsiniz.

Büyü aslında bir nevi vefktir ve kaynana ismi ile bir takım doğa üstü varlıklar olan hüddamların isimleri belli bir düzen içinde  geometrik şekillere yazılarak üzerinde buhurlar yakılmak süreti ile oluşturulur. Vefk kapanır kapanmaz tesirler ya da gerçekte enerjiler yayılmaya başlar. Hayatınızı güzelleştirmek için daha ne bekliyorsunuz hemen 0542 230 32 35 numaralı telefonu arayın ve hocanın size önereceği tavsiyeleri dinleyin. Size hazırlanacak vefk, sadece size ve kaynananıza aittir sizin aranızdaki iletişimi arttırmak muhabbeti çoğaltmak ve onun sizin işlerinize çok daha az karışmasını sağlamak amacı ile yapılmaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Sevgiliyi Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizde Eşime Bağlama Büyüsü Yaptırmak İstityorum, Kocama Bağlama Büyüsü Yaptırmak İstiyorum ve Sevgilime Bağlama Büyüsü Yaptırmak İstiyorum hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

WhatsApp chat
0505 326 2332