Sevgili Ziyaretçilerim, Dünya'nın Neresinde Olursanız Olun Beni Hiç Çekinmeden Beni Arabilirsiniz, Aynı Şehirde Olmayabiliriz Ama Çalışmalarınız Dünyanın Her Yönüne Gizlilik İçerisinde Kargo İle Gönderilmektedir. Önemli Uyarı? 18 Yaşından Küçük Olan Kardeşlerim Lütfen Herhangi Bir Çalışma Teklif Etmeyiniz,

Cin Musallatı Nedir

Cin Musallatı Nedir

Cin Musallatı Nedir Cin adı verilen yaratıklar aslında dünyada yaşamayan fakat zaman zaman dünyada işler yapabilen varlıklardır. Bir ışık hüzmesi düşünün ve içinden birkaç farklı renk çıktığını hayal edin. Bu ışık hüzmesini duvara yansıtın. O hüzmede her renk vardır ve hiçbir renk birbirine karışmaz. Bu mesele, aynı anda birkaç farklı boyutun olabileceğini gösterir. Hiçbir renk diğerine karışmadan ve onu etkilemeden aynı zamanda vardır. Cinlerin varlığı da öyledir onlar dilerse göze görünebilir dilerse göze görünmezler. Onlar için 800 yıl bir ömür olarak biçilmiştir. Ortalama bir cin 800 yıl yaşar. Onlar çok seri ve hızlı hareket ederler. Bir saniyede Amerika da olabilirler diğer saniye Hindistan a gelebilirler. Fakat bu onların bizden daha üstün olduklarını göstermez.

İnsan En Üstün Varlıktır

Evrende en çok şımartılan ve değer verilen; bir çok yaratığın emrine verildiği ( cinler dahil) varlık insandır. Ancak insan kendisinden daha aşağıda bulunan bu varlıklara karşı nasıl oluyor da tesir altında ezilebiliyor sorusu gelecektir. Onu da şöyle izah edelim: Bir cin istediği kadar tesirler yollayabilir ya da cin musallatı birileri tarafından yönlendirilmiş olabilir. Eğer kişi iradesini ortaya koyarsa ve o kanalı kapatırsa sözgelimi ben bunların tesirine inanmıyorum derse o tesirler zayıflar ve yok olur. Cinlerin varlığı inkar edilemez ancak onların bizi esir etmesi kabul edilemez. Onlar zayıf iradeli insanları kukla gibi oynatırlar. Onlara bazı vizyonlar gösterirler. Zihinde oluşan bu olaylar karşısında kişi bu vizyonları kendi üretmiş gibi içselleştirir. Söz gelimi birisine zarar vermesi gerektiği telkinini alan ve bunu sürekli alan bir insan zayıf iradeli ise bu telkin altında gider ve kötülük yapar. Bunun yapılması gerektiğine inanır.  Bu düşüncenin kendisinden geldiğine inanır. Oyda temelde hiçbir kötü düşünce, başkalarına zarar verme düşüncesi insanın kendi özünden gelmez. Ya dışarıdan edinilir ya da kötü cinler tarafından empoze edilir. Kişi bunu fark ettiğinde; “la havle vela kuvvete illa billahilaliyyül azim” diyebilir ve bunu 100 kere tekrar ederek o kötü düşünce akışını durdurabilir.

 

Bir önceki yazımız olan Cinlerden Korunma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

WhatsApp chat
0505 326 2332