Sevgili Ziyaretçilerim, Dünya'nın Neresinde Olursanız Olun Beni Hiç Çekinmeden Beni Arabilirsiniz, Aynı Şehirde Olmayabiliriz Ama Çalışmalarınız Dünyanın Her Yönüne Gizlilik İçerisinde Kargo İle Gönderilmektedir. Önemli Uyarı? 18 Yaşından Küçük Olan Kardeşlerim Lütfen Herhangi Bir Çalışma Teklif Etmeyiniz,

Tahta Kaşık Büyüsü

Tahta Kaşık Büyüsü

Tahta kaşık büyüsü bireylerin sevdiği kişiye kavuşması için yapılan bir büyü çeşididir.  İki kaşığın birbirine bir şekilde bağlayarak yapılan bu büyü tipinde kaşıklar gömülür ve çok daha hızlı sonuçlar verir. Saplarına bireylerin kendi isimler ve annelerinin isimleri yazılarak ilahi makamda tanıtılır.  Kaşıkların mezara gömülmesi tercihi yapılmaktadır. Kaşık büyüsü ayrıca kişileri ayırmak içinde yapılmakta olup bu kişilerin mutlu olması bir daha mümkün değildir. Tahta kaşık büyüsünde en önemli kriter kaşıkların yönü birbirine bakmalı ve gerekli dualar samimiyetle ihlasla okunmalıdır.

Tahta Kaşık Büyüsü Nedir?

Medyum ermiş hoca gerek tahta kaşık büyüsü gerek bağlama büyüsü de dâhil olmak üzere yaptığı birçok büyü ile bugüne kadar insanların sorunlarına çözüm olmaya çalışmıştır. Medyumluk mesleğinin tekniğine uygun, büyü konusunda yeterli donanıma sahip olarak gerçekleştirilen faaliyetlerimden dolayı bugüne kadar hastalara şifa, dertlilere deva sunan Medyum Ermiş Hoca, var olan sonsuz sevgi, sonsuz aşk ve sonsuz mutluluktan sizlerinde bir nebze istifade etmeniz adına çalışmalar yapmaktadır.

Sizler de şifa bulmak isterseniz internet sitesine giriş yaparak irtibata geçmeye çalışabilirsiniz. İster telefonla ulaşın isterseniz internet adresinden ulaşın bu ilk adım ile sizler için gerekli ön çalışmalar yapılacaktır.  Aşk büyüsü, tahta kaşık büyüsü ve bağlama büyüsü gibi sevdiklerinizi sizlere kavuşturacak çözüm odaklı çalışmaları sahip olduğu ilim, irfan ve bilgi çerçevesinde sunan Medyum Ermiş Hoca ile tanışabilirsiniz.

                                                                                         7/24 İletişim Numaramız; 0542 230 32 35

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ