Sevgili Ziyaretçilerim, Dünya'nın Neresinde Olursanız Olun Beni Hiç Çekinmeden Beni Arabilirsiniz, Aynı Şehirde Olmayabiliriz Ama Çalışmalarınız Dünyanın Her Yönüne Gizlilik İçerisinde Kargo İle Gönderilmektedir. Önemli Uyarı? 18 Yaşından Küçük Olan Kardeşlerim Lütfen Herhangi Bir Çalışma Teklif Etmeyiniz,

Şirinlik Büyüsü Muskası

Şirinlik Büyüsü Muskası

Şirinlik büyüsü muskası arkadaş edinme sıkıntısı yaşayan çevresi tarafından soğuk ve sevimsiz bulunan kişilerin tam olarak ihtiyacı olan şeydir. Bu kişiler dışarıya karşı bıraktıkları bu etki sebebiyle çok fazla arkadaş edinemezler ve genelde kısmetleri kapanır ve yalnızlıkla boğuşurlar. Şirinlik duası muskası aynı zamanda eşine, sevgilisine, nişanlısına sevimli ve sempatik görünmek isteyen kişiler uygularlar.

Böylelikle onların ilgilerini, beğenilerini ve sevgilerini kazanırlar. Şirinlik büyüsü etrafınızda yarattığınız sevimli ve sempatik görünüm nedeniyle tüm işleriniz rast gider, her ortamda sevilen ve sayılan bir insan olursunuz. En önemli faydası ise yaşamınızın yöne birden bire pozitife döner ve daha enerjik bir hal alırsınız.

Şirinlik Büyüsü Muskası Neden Yapılır?

Şirinlik büyüsü muskası bir duanın okunması ve taşınması ve okunması ile gerçekleştirilir. İşlem gerçekleştirildikten sonra kişi etrafındakilere daha sevimli ve sempatik görünmeye başlar böylelikle kısmeti açılır. Bunun yanı sıra bir yöntem saha vardır. Bu yöntem de de dua bir tatlının üzerine okunur ve tatlı etkilenmek istenen kişiye yedirilir. Ve şirinlik görünümü yalnızca bu kişiye etki eder.

Medyum Ermiş hoca bu şirinlik muskası ile kişilerin ilişkilerinde mutlu ve karşılıklı sevgiyi yakalamalarını sağlıyor. Fakat işin bir de diğer tarafı var bu şirinlik büyüsü eşinizin ya da sevgilinizin ilgisini çekmek için başka kadınlar tarafından yapılarak onu elinizden almaya çalışabilirler. Bu durumda şirinlik muskasını bozmanız gerekebilir. Bunun için Medyum Ermiş hocan hocanın ilmi bilgilerini ışığında bu büyüyü kolaylıkla bozdurabilirsiniz.

 

7/24 İletişim Numaramız; 0542 230 32 35

 

Bir önceki yazımız olan Nohut Büyüsü başlıklı makalemizde Nohut Büyüsü Duası, Nohut Büyüsü İşe Yarıyormu ve Nohut Büyüsü Yapanlar hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Papatya dedi ki:

  Merhaba ermiş hocam şirinlik muskası hakkında çok yazılarınızı okudum benimde gerçekten böyle bir çalışmaya ihtiyacım var ben adana çalışıyorum gece hayatında açıkcası benim işlerim konusunda hazırlatacaktım sizden yanıt bekliyorum lütfen. Papatya:K

 2. Tatlı papatya hilal dedi ki:

  Gerçekten güzel ve başarılı bir sonuç aldım, medyum ermiş hocam size çok teşekkür ederim şirinlik muskası ile gerekten hayatımda bazı değişiklikler olmaya başladı hazırladığınız çalışma çok etkili size teşekkür ederim.

 3. Zülal dedi ki:

  Medyum ermiş bey sizin gibi insanlar ile çalışmak gerçekten çok güzel ben işimde başarıya ilk defa sizinle imza attım hazırlamış olduğunuz şirinlik muskası gerçekten çok işime yaradı allah razı olsun.

 4. Günay dedi ki:

  Sevdigim adamla cok iyiydik ama bu aralar soguk ve ilgisiz lutfen sizden ricam beni eskisi gibi cok sevsin bana bagli kalsin ne yapabilirim

BİR YORUM YAZ

WhatsApp chat
0505 326 2332