Sevgili Ziyaretçilerim, Dünya'nın Neresinde Olursanız Olun Beni Hiç Çekinmeden Beni Arabilirsiniz, Aynı Şehirde Olmayabiliriz Ama Çalışmalarınız Dünyanın Her Yönüne Gizlilik İçerisinde Kargo İle Gönderilmektedir. Önemli Uyarı? 18 Yaşından Küçük Olan Kardeşlerim Lütfen Herhangi Bir Çalışma Teklif Etmeyiniz,

Sınava girerken okunacak dua

Sınava girerken okunacak dua

Sınava girerken okunacak dua sayesinde sınavlarda çok daha başarılı ve dikkatli bir şekilde sonuç çıkarmanız konusunda dua edebilirsiniz. Bahsetmiş olduğumuz bu dua uzun zamandan beri bilinir ve sınava girecek kişiler tarafından okunması tavsiye edilir. Eğer siz de dua ettikten sonra sınava girerseniz özellikle yapmış olduğunuz dikkatsizlik hataları büyük oranda azalacaktır. Duayı sınav başlayana kadar tekrar edin.

“Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bi’l-hayr”

ANLAMI:“Rabbim! kolaylaştır zorlaştırma, Rabbim hayırla sonuçlandır”

Bu vermiş olduğumuz etkili dua sayesinde sizler de sınavlara çok daha konsantre olabilirsiniz. Özellikle hayatımızın büyük bir bölümünü kapsayan ve gençlerin hayatını etkileyen önemli sınavlardan önce duayı okur ve Allah’tan yardım isterseniz şüphesiz ki dualar karşılıksız kalmayacaktır. Duanın anlamı oldukça derin olmakla beraber sınavın sizin için çok daha kolay bir hale gelmesine yardımcı olacaktır. Hayırlı bir sonuç almak ve kazanacağınız sınavın sizin hayatınızı olumlu bir şekilde etkilenmesi için yapılmakta olan bir dua sayesinde çok daha güzel sonuçlar alabilirsiniz. Yukarıda anlamını ve Arapça okunuşunu vermiş olduğumuz duayı sınava girmeden önce defalarca kez okumanızı tavsiye ediyoruz. Dua ettikten sonra içinizde bir ferahlama meydana geldiğini ve girecek olduğunuz sınavın artık sizin için çok da kolay bir hale geldiğini kendinizde görme şansına sahip olacaksınız. İnternet sitemizdeki diğer içeriklere de göz atmayı unutmayın.

 

Bir önceki yazımız olan Rüyada dua etmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ