Sevgili Ziyaretçilerim, Dünya'nın Neresinde Olursanız Olun Beni Hiç Çekinmeden Beni Arabilirsiniz, Aynı Şehirde Olmayabiliriz Ama Çalışmalarınız Dünyanın Her Yönüne Gizlilik İçerisinde Kargo İle Gönderilmektedir. Önemli Uyarı? 18 Yaşından Küçük Olan Kardeşlerim Lütfen Herhangi Bir Çalışma Teklif Etmeyiniz,

Sabun Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Nasıl Bozulur

Sabun Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Nasıl Bozulur

Sabun Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Nasıl Bozulur, Sabun büyüsü en etkili ve tehlikeli kara büyüler arasında yer almaktadır. Sabun büyüsünü genelde çok büyük düşmanlıklar yaşayan, birine karşı kin ve nefret duygusuna kapılmış kişiler tarafından yaptırılmaktadır. Bu nefret edilen kişinin ölümüne dek varan bir etkiye sahip bir etki yarattığından çok tehlikeli bir büyüdür.

Bu büyü tehlikeli olmasına karşın yapması da oldukça güç bir büyüdür. Medyum Ermiş hoca eğitim gördüğü alimler dolayısıyla bu ender bilgiye ulaşabilmiştir. Çevrenizdeki bu büyüyü yaptığını iddia eden kişiler ya dolandırıcı ya da safsatacı kişileridir. Sabun büyüsü adını da aldığı şekilde sabundan yapılmaktadır. Sabun büyüsü sabun ve iğneler aracılığıyla yapılır, büyü yapılırken kullanılan sabunun markası ya da kokusu vs önemli değildir.

Sabun Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Nasıl Bozulur Detayları.

Sabun Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır Nasıl Bozulur, Sabun büyüsü yapıldıktan sonra bit toprağa gömülür ya da su kuyusuna vs atılarak sabunun erimesi beklenir. Sabun eridikçe büyünün yapıldığı kişi yavaş yavaş hastalığa yakalanır, yatağa düşer ve ölüme varana dek bir azap içerisinde kıvranır. Büyük tehlikeler barındıran bu büyü uygulandığı kişiye çok büyük azaplar yaşattığından kolay kolay herkese yapılmaz.

Medyum Ermiş hoca vicdanı ve muhakemesi dolayısıyla sizi iyice dinleyip ikna olduktan sonra ancak yapar bu büyüyü. Kötü ve kalpsiz bir insana uygulanması istendik bir durumken masun insanların azaplara sürüklenmesini istemez. Bu masum kişilere uygulanan sabun büyüsünü bozmak için de tüm bilgisi ve kabiliyeti ile bu büyüyü bozmaya çalışır.

7/24 İletişim Numaramız; 0542 230 32 35

 

Bir önceki yazımız olan Domuz Yağı Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde Domuz Yağı Büyüsü Bozma, Domuz Yağı Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir ve Domuz Yağı Büyüsünden Nasıl Kurtulabiliriz hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ