Sevgili Ziyaretçilerim, Dünya'nın Neresinde Olursanız Olun Beni Hiç Çekinmeden Beni Arabilirsiniz, Aynı Şehirde Olmayabiliriz Ama Çalışmalarınız Dünyanın Her Yönüne Gizlilik İçerisinde Kargo İle Gönderilmektedir. Önemli Uyarı? 18 Yaşından Küçük Olan Kardeşlerim Lütfen Herhangi Bir Çalışma Teklif Etmeyiniz,

Nazar Belirtileri

Nazar Belirtileri

Nazar Belirtileri özellikle kötü niyetle bakan kişiler tarafından insanlar üzerinde etki göstermeye başlar ve nazar etkisi altında olan insanların hayatında sürekli olarak olumsuz durumlar meydana gelmeye başlar. Bu durumların ortaya çıkmasını engellemenin en büyük çözümlerinden bir tanesi dua etmek olacaktır. Bildiğiniz gibi dinimizde nazar duası olarak bilinmekte olan Felak ve Nas sureleri bulunuyor. Eğer etrafınızda bulunmakta olan kişiler tarafından üzerinize herhangi bir şekilde nazar belirtisi olduğunu düşünüyorsanız bu sureleri üçer defa okumanızı tavsiye ediyoruz.

Nazar Belirtileri Nelerdir

Nazar belirtisi olarak genellikle insanlarda esneme gibi durumlar ortaya çıkar. Nazar ile beraber aynı zamanda insanlar tarafından yapılmış olan bir büyü etkisini göstermeye başlamış da olabilir. Bunları tespit etmek ve kısa süre içerisinde ortadan kaldırmak için Medyum Ermiş Hoca tarafından hizmet alabilirsiniz. Medyum Ermiş Hoca kendine özgü bir çok farklı tedavi yöntemi sayesinde üzerinizde nazar mı yoksa başka bir etkinin mi olup olmadığını kısa süre içerisinde anlayacaktır. Nazar etkilerinden kurtulmak için Allah’a karşı olan inancınız yüksek tutun ve sürekli olarak dua edin. Nazar genellikle büyüler kadar uzun süreli etkili olmadığı için sadece birkaç saat içerisinde bile tamamen ortadan kalkabilir. Bu etkilerden korumak istiyorsanız satın aldığınız veya sahip olduğumuz şeyler ile ilgili olarak sürekli olarak şükretmeli ve böylece mümkün olduğu kadar nazarlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Böylece insanlar üzerindeki meydana gelen olumsuz durumları büyük oranda azaltma şansına sahip olursunuz.

 

Bir önceki yazımız olan Muska başlıklı makalemizde Muska Bozan Hocalar, Muska Nasıl Bozulur ve Muska Nasıl Yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ