Sevgili Ziyaretçilerim, Dünya'nın Neresinde Olursanız Olun Beni Hiç Çekinmeden Beni Arabilirsiniz, Aynı Şehirde Olmayabiliriz Ama Çalışmalarınız Dünyanın Her Yönüne Gizlilik İçerisinde Kargo İle Gönderilmektedir. Önemli Uyarı? 18 Yaşından Küçük Olan Kardeşlerim Lütfen Herhangi Bir Çalışma Teklif Etmeyiniz,

Kocayı kendine bağlamak için dua

Kocayı kendine bağlamak için dua

Kocayı kendine bağlamak için dua sayesinde eğer eşiniz eve uğramak istemiyor ve sürekli olarak dışarıda geziyorsa bu konuda Allah’tan yardım isteyebilirsiniz. Dua ettikten sonra eğer duanız kabul edilirse eşinizle eskisine oranla çok daha fazla evine bağlı olan bir insan haline gelecektir. Genellikle bu etkiler çocuklarınla ve eşinle ilgilenmeyen insanlar üzerinde uygulanır. Kocayı kendine bağlama büyüsü de günümüzde sık sık tercih ediliyor olsa da bildiğiniz gibi büyü yapmak veya yaptırmak kesinlikle dinimiz tarafından yasaklanmış olan aktiviteler arasında yer alıyor. Büyü yapmak yerine bu konuda Allah’a dua etmek ve bu şekilde olumlu sonuçlar beklemek çok daha uygun bir tercih olacaktır.

Kocayı kendine bağlamak duası sayesinde eşiniz eskisine göre çok daha fazla sizinle ilgilenmeye başlayacak ve tam da istediğiniz bir birey haline gelecektir. Duayı her gün düzenli bir şekilde bıkmadan usanmadan ederek Allah’tan yardım isteyebilirsiniz. Şüphesiz ki Allah sizin ettiğiniz duaları görecek ve eğer hayırlı ise bu duaların gerçekleşmesi için size yardımcı olacaktır. Dua ederken kesinlikle eşinize karşı kötü bir söz söylememeye ve beddua etmeye özen göstermeniz tavsiye ediyoruz. Çünkü unutmayın ki insanlar üzerinde yapılmış olan kötü dualar aynen dua eden kişiyi etkisi altına alacaktır. Bu durumları göz önünde bulundurarak hareket ederseniz çok daha uygun bir şekilde davranmış olacaksınız.

 

Bir önceki yazımız olan Muhabbet Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ