Sevgili Ziyaretçilerim, Dünya'nın Neresinde Olursanız Olun Beni Hiç Çekinmeden Beni Arabilirsiniz, Aynı Şehirde Olmayabiliriz Ama Çalışmalarınız Dünyanın Her Yönüne Gizlilik İçerisinde Kargo İle Gönderilmektedir. Önemli Uyarı? 18 Yaşından Küçük Olan Kardeşlerim Lütfen Herhangi Bir Çalışma Teklif Etmeyiniz,

Kişiye Özel Papaz Büyüsü

Kişiye Özel Papaz Büyüsü

Kişiye Özel Papaz Büyüsü, Kişiye Özel Papaz Büyüsü Nedir, Kişiye Özel Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır, Kişiye Özel Papaz Büyüsü  Duası Varmıdır, Kişiye Özel Papaz Büyüsü Kaç Günde Sonuç Verir?

Kişiye Özel Papaz Büyüsü, Son dönemde oldukça bilinen ve aynı zamanda halk tarafından da merak edilen büyüler arasında yer alan papaz büyüsü hakkında hemen kısaca bilinen 2 konuda bilgi vermek isteriz. Öncelikle medyum hocaların da belirttiği gibi birçok insanda yanlış bilinen bir durum vardır. Bu yanlış bilinen duruma göre papaz büyüsünün bir papaz tarafından yapıldığı konusudur. Bunun son derece yanlış olduğunu ve papaz ile alakası dahi olmadığını bilmeniz gerekiyor. Birçok medyum bunu özellikle vurgularken aynı zamanda dikkat çekmektedir. Genel manada ve aynı zamanda ana hatları ile bu büyü türü hakkında hemen bilgi verebiliriz.

Kişiye özel papaz büyüsü nasıl yapılır?

Aslında medyumlar bu konuda son derece farklı olan uygulamalar yapmasına rağmen en bilinen yöntemlerin başında kadınların aybaşı kanı gelir. Hayız kanı olarak da bilinir, medyumlar aynı zamanda bu anlamda en etkili büyü olduğunu da belirtirler. Genellikle bakıldığı zaman ise Süryani dili ile okunmakta olan ve yapılan bir büyü olduğunu belirtmek gerekiyor. Bunların yanında kadının kanı bu büyü türünde son derece önemli ve gerekli olan bir araçtır. Asıl amacı olarak bakıldığı zaman ise bir erkeği kendine bağlamak bunun temel amacıdır. Bu konuda aynı zamanda medyum ermiş  hocamızdan da detaylı olan şekilde bilgi almak mümkün olacaktır. Bu büyüyü bozmak içinse yapılması gerekenlerin başında başka kişinin kanının damlaları gerekecektir. Bu konuda hemen örnek verebiliriz, evli olan bir karı koca arasında, bir kadın o erkeğe bu büyüyü yaptırması halinde evliliğin bile bitmesine sebep olabilir. Aynı zamanda bu durum medyum ermiş hocamızın da ifade ettiği gibi yuvanın yıkılmasına da sebep olacaktır. Bu durumda da evli olan kadının kocasına yapılmış olan bu büyüyü bozmak için kendi kanını kullanması gerekiyor. Ancak bu şekilde büyü bozulabilir. Bunu yapmak içinse işini son derece iyi bilen ve büyü konusunda uzman olan bir hocadan bilgi almak son derece faydalı olacaktır. Aksi halde ise sıkıntılı olan durumların ortaya çıkması kuvvetle muhtemeldir. Aynı zamanda yine bu büyü türünde sıcak ve soğuk olmak üzere iki çeşit vardır. En çok bağlama büyüsü için yapılır, ancak bunların yanında farklı amaçlar içinde yapıldığı bir gerçektir. Mesela bağlama için, muhabbet için kısırlık ve soğutma içinde bu tip bir büyü yapılabilir.

Papaz büyüsü kaç günde etki eder?

Son derece etkili olan bu büyü yapıldıktan son derece kısa bir zaman içinde hatta sadece 10-11 gün içinde etki etmeye başlar. Ancak bilinmesi gereken konulardan bir tanesi de bu büyünün son derece zor olan şekilde bozulmasıdır. Bu hemen her anlamda gerçek ve de doğru olan bir bilgidir. Çünkü bakıldığı zaman bu büyü türü hemen ortaya çıkan bir durum değildir. Bu nedenle de bozulması ciddi anlamda zaman alır ve oldukça da zordur. Büyünün en sıkıntılı olan taraflarından bir tanesi de büyü yapılan erkek, kendisine büyü yapan kişiye yani kadına adeta tutsak olur. Bu yüzden de bir yandan da bakıldığında son derece riskli olan bir büyü olduğunu da ifade edebiliriz.

Papaz büyüsü kimlere yapılır?

Bu konu ile ilgili olarak ise daha çok bir erkeğe deli gibi âşık olan ve onu elde etmek isteyen bayanların olduğunu görebiliriz. Genel amacı ile erkeklere yapılan bir büyü türüdür. Kadınların kanı kullanıldığı içinde erkeklerin bu büyüden etkilenmesi son derece doğal olan bir durumdur. Her anlamda da son derece etkili bir büyüdür.

Bir önceki yazımız olan Kişiye Özel Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizde Bağlama Büyüsü Duası Nasıl Okunur, Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bağlama Büyüsü Nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Dilara dedi ki:

  Bağlama büyüsü ücreti nedir

 2. Hayat dedi ki:

  Papaz büyüsü yaptırmak istiyorum bana nasıl yardımcı olabilirsiniz medyum ermiş bey.

 3. Halime: Ordu dedi ki:

  Merhaba hocam ben Ordu’dan halime bana papaz büyüsü yapıldığı söyleniyor ve bir çok etkiler mevcut üzerimde ben bu papaz büyüsü illetinden nasıl kurtulabilirim lütfen bana acil yardım etmeniz gerekiyor.

 4. Halit genç dedi ki:

  İyi çalışmalar sevgili hocam bana papaz büyüsü yapıldığı söyleniyor bu konuda bir kaç hocaya gittim ama çare bulamadım açıkçası, ne yaptıysam olması üzerimdeki sıkıntılardan kurtulamadım bana nasıl yardımcı olursunuz lütfen desteğinizi bekliyorum.

 5. Gizem dedi ki:

  Telefon numaranızı yazarmisiniz hocam

  1. admin dedi ki:

   Medyum Ermiş Hoca İletişim: 0542 230 32 35

 6. Haydar dedi ki:

  En iyi medyum hocaya çalışma yaptırıyorsunuz diyorum sadece.

 7. muhittin dedi ki:

  Hocam bana bir akrabam taraflnda büyü yapIlmIş ama o büyü yemekleremi yapmIş. Bana yedirmişler. Ne iş yaparsam olmoyor. Elimi hangi işe atsam olmoyor bana yardlmcl olormosunuz

BİR YORUM YAZ

WhatsApp chat
0505 326 2332