Sevgili Ziyaretçilerim, Dünya'nın Neresinde Olursanız Olun Beni Hiç Çekinmeden Beni Arabilirsiniz, Aynı Şehirde Olmayabiliriz Ama Çalışmalarınız Dünyanın Her Yönüne Gizlilik İçerisinde Kargo İle Gönderilmektedir. Önemli Uyarı? 18 Yaşından Küçük Olan Kardeşlerim Lütfen Herhangi Bir Çalışma Teklif Etmeyiniz,

Kişiye Özel Bağlama Büyüsü

Kişiye Özel Bağlama Büyüsü

Kişiye Özel Bağlama Büyüsü, Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır, Bağlama Büyüsü Duası Nasıl Okunur, Bağlama Büyüsünün Yapılış Amacı Nedir?

Kişiye Özel Bağlama Büyüsü, Birçok kişi için ve aynı zamanda medyum olan kişiler için en önemli olan büyüler arasında bir yandan da Kişiye özel bağlama büyüsü vardır. Aslında bu büyü, adından da anlaşılacağı üzere tamamen aşk üzerine, sevgi üzerine kurulmuş olan bir büyüdür. Sevdiğiniz insanı bağlamak istediğiniz zaman işini son derece iyi yapan bir medyum hocadan bilgi almak faydalı olabilir.

Kişiye Özel Bağlama Büyüsü Nasıl Hazırlanır

Aslında bu büyü bir yandan da medyumlar tarafından bir çeşit bağlama veya aşk büyüsü olarak da kabul edilir. Çünkü temel olan amaca bakıldığı zaman amaç, kişinin sevdiği kişiye kavuşması olacaktır. Bunu yapmanın aynı zamanda birden fazla şekilde yolu olduğunu da hemen yazmak gerekiyor. Ancak en çok bilinen ve medyumlar tarafından da tercih edilen yöntem, ceylan derisi üzerinde yazılmış olan büyü olacaktır. Ancak bunun da açıkçası son derece basit olan bir şey olduğunu asla düşünmeyin. Bunu yazmak ve aynı şekilde etkili olmasını beklemek için özel malzemelerin kullanılması gerekiyor. Bunların da başında gül yağı amber ve farklı bir mürekkep vardır. Bunu da ne iyi şekilde yapılan ve sizlere de fayda sağlayan hocamı ise medyum ermiş hoca hocamız olacaktır. Kumaş üzerine de yine bu büyünün yazıldığını söylemek gerekiyor. Ama en etkili olan yöntem ve aynı zamanda etkisi en hızlı olan yöntem her zaman için ceylan derisi üzerinde yazılmış olan büyü olacaktır. Bu yüzden de medyum ermiş hocamızdan da bu konuda her zaman için bilgi almak gerekiyor. Kumaş üzerine yapılan büyüde ise, bir daire çizilir ve içine ebced hesabına göre harfler, sayılar yazılır. Kişiye özel bağlama büyüsü son derece etkili olması içinse işte o kumaşın sayıların adeti kadar üzerinde taşınması gerekiyor. Bu aynı zamanda büyü konusunda etkili olması açısından da son derece önemli olan bir konudur.

Kişiye Özel Bağlama Büyüsü Kaç Günde Etki Eder

Genel olarak bakıldığı zaman Bağlama Büyüsü işlemin etki etme süresi değişebilir. Ancak bilinen bir gerçeğe ve aynı zamanda değerli hocalarında açıklamalarına göre her zaman için 21 gün olarak bilinen süre en gerçekçi olan süre olarak kabul edilir. Bu yüzden de bu büyülerin etkili olma süreleri hakkında bu süreyi vermek son derece doğru olacaktır. Aynı zamanda bir yandan da bakıldığında ceylan derisine yapılmış olan bir geri getirme büyüsü ile normal olan bir kumaşa yapılmış olan büyünün de etkisi farklılık gösterebilir. Her zaman için iyi malzeme kullanılan büyülerde etki çok daha kısa sürede olmakta ve aynı zamanda da çok daha uzun sürmektedir. Hatta bu konuda kişiye göre de değişmekle birlikte Kişiye özel bağlama büyüsününde sürenin neredeyse bir ömür sürdüğünü de kabul etmek gerekiyor. Önemli olan ise her zaman için büyünün yapıldığı malzeme ve aynı zamanda kullanılan ürün olacaktır.

Kişiye Özel Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılır?

Aslında genel amaçla bakıldığı zaman bağlama büyüsünün daha çok aşk acısı çeken kişiler tarafından talep edildiğini ifade edebiliriz. Bunların yanında evli olan ve sevdiği kişiyi bir an önce geri getirmek isteyen kişilerinde bu büyüyü tercih ettiklerini ifade edebiliriz. Günümüzde bunların yanında sevgili olan kişilerinde sevdikleri insanı hemen geri getirmek amacı ile bu tip bir büyüye başvurdukları görülmektedir. Son olarak ise uzun dönemden bu yana sevdiği kişiden ayrı olan ve artık hasretine dayanamayan kişilerinde yine bu büyü için başvuru yaptıklarını her zaman görebiliriz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. erkan dedi ki:

  Merhaba sayın hocam benim iyi bir medyuma ihtiyacım var bana nasıl yardımcı olabilirsiniz.

 2. Hayat dedi ki:

  Kişiye özel bağlama büyüsü hakkında bilgi vermişsiniz hocam ama hangi şehirdesiniz sizinle hemen nasıl irtibata geçebiliriz.

 3. kader dedi ki:

  Merhaba ben bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum size nasıl ulaşabilirim.

 4. Halil: Almanya dedi ki:

  Almanya’dan yazıyorum, ermiş bey ile Türkiye’ye geldiğimde tanışmıştık ve kendisi gerçekten çok dürüst ve işinin ehli bir alim, bir çok medyum hoca denilen şarlatanlara çalışma yaptırdım ama pek sonuç alamadım kendisinden aldığım yardımlar neticesinde çok güzel sonuçlar aldım özellikle bağlama büyüsü uzmanı diyebilirim, hemen hemen 1 aya varmadan eşimin bana karşı davranışları son derece değiştir sizlere’de tavsiyem Medyum Ermiş Hocadır.

 5. Ceren Hakan dedi ki:

  Selam hocam ben ceren çok kısa bir süre önce sevdiğim erkekten nişanlılık döneminde iken ayrıldık açıkçası biraz aileler yüzünden ayrılık yaşadık hocam, bana lütfen yardımcı olun bağlama büyüsü yazınızı okudum benimde bağlama büyüsü çalışmasına ihtiyacım olduğunu düşünüyorum nasıl yardımcı olabilirsiniz.

 6. Ümit tok dedi ki:

  Sayın hocam bu bağlama vs işlemlerine gerçekten inanmazdım size gelip bu çalışmayı hazırlatana kadar beni yanlış anlamayın gerçekten işinde uzman olmayan o kadar medyum hoca var ki bizleride düşünün bu konuda siz ve sizin gibi güzel insanlarla tanışmak çok güzel bana hazırladığınız bağlama büyüsü sanırım etkisini göstermeye başladı bugün 17, gün hocam üç dört gündür eşimde değişiklikler olmaya başladı aynı odaya dahi giremezken bana yaklaşıyor artık gerçekten çok mutluyum ne diyeceğimi bilmiyorum size çok teşekkür ederim allah razı olsun.

  1. Duygu dedi ki:

   Bana yardımcı olabilir misiniz su baglama buyusu hakkinda

 7. Dygu hakan dedi ki:

  Hocam sevgilimle baska kisiler yuzunden ayrıldık ve tekrar barismak istiyorum yardim eder misiniz

 8. Nurcan dedi ki:

  Benı sevdiğim kişi terketti görmek istemiyor artık beni ama çok seviyorum bir hocay la gorüstüm hiç ise yaramadı güvenilir birini ariyorum

 9. Zelal dedi ki:

  Hocam yardımcı olabilir misiniz bu büyüyü yaptırmak günah mıdır?

 10. suzan dedi ki:

  hocam bende eşimden başkaları yuzunden çok kötü olaylı bosandık simdi o imam nıkahıyla baskasıya yasıyor ben esimi cok sevıyorum 22 senelık evlıydık eşimin bana dönmesi için ne yapabilirim

 11. Hakan dedi ki:

  Hocam sizinle telefonda yada yüz yüze görüşmek istiyorum mümkünse

 12. ugur aslan dedi ki:

  hocam sevdıgım kadın kocasınden ayrılmak üzere iken kocası tarafından baglama yapılmıs fakat kadın ve cocoukları adamdan nefret ederken simdi ise cok samımıler ben tek taraflı olan bu işe çözüm arıyorum yardım edebilirmisiniz beraber avukatlara gıttık dava acılmak uzere vekalet verdık serfsız hemen buyu işine müracat etmiş ayrılmamak için

BİR YORUM YAZ

WhatsApp chat
0505 326 2332