Sevgili Ziyaretçilerim, Dünya'nın Neresinde Olursanız Olun Beni Hiç Çekinmeden Beni Arabilirsiniz, Aynı Şehirde Olmayabiliriz Ama Çalışmalarınız Dünyanın Her Yönüne Gizlilik İçerisinde Kargo İle Gönderilmektedir. Önemli Uyarı? 18 Yaşından Küçük Olan Kardeşlerim Lütfen Herhangi Bir Çalışma Teklif Etmeyiniz,

Kişiye Özel Aşk Büyüsü

Kişiye Özel Aşk Büyüsü

Kişiye Özel Aşk Büyüsü Nedir, Kişiye Özel Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır, Kişiye Özel Aşk Büyüsü Kimlere Yapılır, Kişiye Özel Aşk Büyüsü Kaç Günde Etki Eder.

Kişiye Özel Aşk Büyüsü, Oldukça bilinen ve aynı zamanda birçok medyum tarafından da yapılan bu büyü türü genel olarak bakıldığı zaman evliliği ile ilgili olarak yersiz endişeleri olan ve mutlu olmak isteyen kişilerin tercih ettiği bir büyü türüdür. Birçok farklı amacı olduğunu her zaman için medyum olan hocalardan da duymak söz konusu olacaktır. Mesela bir süreden bu yana sevgili olan bir ilişki sırasında, erkek sebebi belli olmayan bir nedenden dolayı evlilik konusunda soğuk ise aynı şekilde evliliğe mesafeli duruyor ise, bu çalışmada hedef o erkeği evliliğe sıcak tutmak olacaktır. Bu konuda da medyumlar ciddi anlamda çalışmalar yaparlar. Ancak her zaman için medyumlar konusunda dikkatli olmak ve işini en iyi yapan kişileri bulmak gerekiyor.

Kişiye özel aşk büyüsü nasıl yapılır?

 

Kişiye özel aşk bağlama büyüsü olarak da bilinen bu büyü, medyum ermiş hoca tarafından son derece dikkatli ve aynı zamanda da özenli olan şekilde sizlere yardım etmek amacı ile her zaman yapılabilir. Bu tip bir büyüde yapılan bir yandan da vefk olarak bilinen çalışmadan destek almaktır. Büyünün daha çok bu şekilde yapıldığını söylemek gerekiyor. Herhangi bir kağıt üzerine değil, seçilmiş ve son derece kaliteli bir kumaş üzerine gelecek şekilde harfler ve ayetler yazılır. Ancak bunun son derece de dikkatli olan bir şekilde yapılması gerekiyor. Aksi halde ise ortaya çok daha sıkıntılı olan durumların çıkması söz konusu olacaktır. İşte bu konuda da medyum ermiş  hocamızın desteklerinden ve yardımından faydalanmak gerekiyor. İkna etmek amacı ile yapılan bir büyü olduğunu hemen söylemek gerekiyor. Gerek erkeğe veya gerekse de bayan yapılan bu büyü aynı zamanda son derece de etkili olan bir büyü türü olarak bilinir. Kısa bir zaman için çözülmesi veya yok olması pek mümkün olan bir durum değildir. Bu yüzden de belirttiğimiz gibi işinin uzmanı olan kişilerden yardım almak gerekiyor. Büyünün aynı zamanda en temel olan amacı ise, karşı cinsin kendine olan ilgisizliğini, olumlu anlamda sağlamak ve de yeniden onu sevmesini sağlamak olarak kabul edilir. Bu büyü türünde bunun doğru olacağını ifade edebiliriz. Bu çalışma yapılırken aynı zamanda kişinin yıldızlarından hareket edilir ve ona göre bir çalışma yapılır.

Kişiye özel aşk büyüsü kaç günde etki eder?

Kişiye özel aşk büyüsü Birçok büyü her zaman için hemen etki etmez, özellikle de büyük olan büyülerin etki etmesi süresi farklılık gösterebilir. Bunların arasında yer alan evlilik büyüsünde de yine etkinin 1-2 ayı bulması beklendir. Ancak bu süre bir yandan da kişiye ve onun yıldızlarına göre de farklılık gösterebilir. Aynı şekilde büyünün etkisi konusunda yardım alınan medyum hocanın da çok büyük bir etkisi vardır. Kullanılan malzeme vs. gibi durumların da aynı şekilde etkili olduğunu her zaman için ifade edebiliriz. Ancak genel olarak bakıldığında bu tip yapılan büyülerde etki süresi 1 ayı rahat bir şekilde bulabilir.

Kişiye özel aşk büyüsü büyüsü kimlere yapılır?

Burada her zaman için önemli olan kimlere değil, amaca bakmak olacaktır. Amaç olarak asıl durum, karşı cinsin kendinden hoşlanmasını, bağlanmasını sağlamak ve hatta ciddi anlamda da yuva kurmak ise hem erkeğe ve hem de bayana yapılabilir. Bu konuda önemli olan belirtildiği gibi amaç olacaktır. Evlenmek isteyen, evlendiği kişi ile her anlamda mutlu olmak isteyen kişilerin tek tercihi bu tip bir büyü oluyor. Erkek ve aynı zamanda kadın içinde son derece rahat bir şekilde yapılabilir.

Bir önceki yazımız olan Kişiye Özel Papaz Büyüsü başlıklı makalemizde Kişiye Özel Papaz Büyüsü Duası Varmıdır, Kişiye Özel Papaz Büyüsü Kaç Günde Sonuç Verir? ve Kişiye Özel Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır hakkında bilgiler verilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. Erdem dedi ki:

  Ben erdem ermiş hocam sevdiğim kişi için aşk büyüsü hazırlatmak istiyorum en kısa zamanda nereden nasıl hazırlatabiliriz bilgi verirseniz sevinirim

 2. Hüseyin dedi ki:

  sevgili hocam bu papaz büyüsü illetinden nasıl kurtarabilirsiniz beni sizden yardım istiyorum, bana geçen sen bir bayan arkadaşım bu işlemi yaptırmış sizden ricam bana yardım etmeniz sizden cevap bekliyorum.

 3. Berna dedi ki:

  Merhaba canbar büyüsünde nasıl bir işlem uyguluyorsunuz.peki bağlama büyüsünü nasıl yapıyorsunuz.

 4. Utku dedi ki:

  Medyum ermiş hocama aşk büyüsü çalışması yaptırdım çok kısa sürede bende sonuç aldım kendisi rica etti bu konuda sonuç alan müşterilerim sayfamızda yorum yapıyor sizde yapailirsiniz demişti bende yazayım dedim sizlere de kesinlikle tavsiye ediyorum. Utku

 5. Hakan Telin dedi ki:

  Merhaba hocam benim çalışmam günlerdir bekledim ama uzun uğraşlar sonucu sevdiğime tekrarından kavuştum sizinde söylediğiniz gibi biraz zor bir süreç oldu ama başardınız aşk büyüsü ile sorunlarımın çözülmesine ben bile hayret kaldım açıkcası bana yardımcı olduğunuz için size minnettarım.

 6. Zehra şen dedi ki:

  Ben bu tür işlere pek inanmazdım hocam ile tanışana kadar, açıkçası eşimle aramızda sorunmlar olmaya başladı ben ne yapacağım hususunda bir bilgiye sahip değildim medyum ermiş hocam beni yönlendirdiğiniz için ve aşk büyüsü çalışmasını bana hazırladığınız için çok teşekkür ederim sonuçlarımız bir harika oluyor.

  1. ... dedi ki:

   Kac günde etkisi oldu acaba

 7. ... dedi ki:

  Bende ask buyusu yaptirmistim ama hâlâ etkisini göremedim hocam sizi arayıp sormayada cekiniyorum artik ama cidden islemimiz bittigi halde sanki baglama buyusu degilde kendinden uzaklastirma buyusu yapmis gibiyiz yuzume bile bakmiyor artik

 8. veysel dedi ki:

  hocam ben esimden ayrıldım tekrar birlesmek istiyorum bir buyuyaparmısınız bana hocam

 9. Servet dedi ki:

  Hocam ben sizi aramaktan cekiniyorum hocaların hepsi aramamizi istiyor lütfen yardımcı olun

 10. Cebrail dedi ki:

  Hocam ask büyüsü yaptirmak istiyorum bitane bayana aşiğim ama bayan bunu bilmiyor nasil yapabilirsiniz yaniniza gelmek istiyorum

 11. semra dedi ki:

  Hocam hayirli geceler bende esime yaptitmak istiyorum bana yardimci olursaniz sevinirim

BİR YORUM YAZ

WhatsApp chat
0505 326 2332