Sevgili Ziyaretçilerim, Dünya'nın Neresinde Olursanız Olun Beni Hiç Çekinmeden Beni Arabilirsiniz, Aynı Şehirde Olmayabiliriz Ama Çalışmalarınız Dünyanın Her Yönüne Gizlilik İçerisinde Kargo İle Gönderilmektedir. Önemli Uyarı? 18 Yaşından Küçük Olan Kardeşlerim Lütfen Herhangi Bir Çalışma Teklif Etmeyiniz,

Kişiye Özel Aşık Etme Duası

Kişiye Özel Aşık Etme Duası

Kişiye Özel Aşık Etme Duası, Birçok kişi için ve aynı zamanda medyum olan kişiler için en önemli olan Dualar  arasında bir yandan da Aşık Etme Büyüsü vardır. Aslında bu büyü, adından da anlaşılacağı üzere tamamen aşk üzerine, sevgi üzerine kurulmuş olan bir büyüdür. Sevdiğiniz insanı aşık etmek istediğiniz zaman işini son derece iyi yapan bir medyum hocadan bilgi almak faydalı olabilir.

Kişiye özel aşık etme duası nasıl yapılır?

Aslında bu dua bir yandan da medyumlar tarafından bir çeşit bağlama veya aşk büyüsü olarak da kabul edilir. Çünkü temel olan amaca bakıldığı zaman amaç, kişinin sevdiği kişiye kavuşması olacaktır. Bunu yapmanın aynı zamanda birden fazla şekilde yolu olduğunu da hemen yazmak gerekiyor. Ancak en çok bilinen ve medyumlar tarafından da tercih edilen yöntem, ceylan derisi üzerinde yazılmış olan dua olacaktır. Ancak bunun da açıkçası son derece basit olan bir şey olduğunu asla düşünmeyin. Bunu yazmak ve aynı şekilde etkili olmasını beklemek için özel malzemelerin kullanılması gerekiyor. Bunların da başında gül yağı amber ve farklı bir mürekkep vardır. Bunu da ne iyi şekilde yapılan ve sizlere de fayda sağlayan hocamı ise izmir medyum ermiş hocamız olacaktır. Kumaş üzerine de yine bu büyünün yazıldığını söylemek gerekiyor. Ama en etkili olan yöntem ve aynı zamanda etkisi en hızlı olan yöntem her zaman için ceylan derisi üzerinde yazılmış olan büyü olacaktır. Bu yüzden de medyum ermiş bey hocamızdan da bu konuda her zaman için bilgi almak gerekiyor. Kumaş üzerine yapılan duada ise, bir daire çizilir ve içine ebced hesabına göre harfler, sayılar yazılır. Büyünün son derece etkili olması içinse işte o kumaşın sayıların adeti kadar üzerinde taşınması gerekiyor. Bu aynı zamanda dua konusunda etkili olması açısından da son derece önemli olan bir konudur.

Kişiye özel aşık etme duası kaç günde etki eder?

Genel olarak bakıldığı zaman bir dua için etki etme süresi değişebilir. Ancak bilinen bir gerçeğe ve aynı zamanda değerli hocalarında açıklamalarına göre her zaman için 21 gün olarak bilinen süre en gerçekçi olan süre olarak kabul edilir. Bu yüzden de bu büyülerin etkili olma süreleri hakkında bu süreyi vermek son derece doğru olacaktır. Aynı zamanda bir yandan da bakıldığında ceylan derisine yapılmış olan bir geri getirme büyüsü ile normal olan bir kumaşa yapılmış olan büyünün de etkisi farklılık gösterebilir. Her zaman için iyi malzeme kullanılan büyülerde etki çok daha kısa sürede olmakta ve aynı zamanda da çok daha uzun sürmektedir. Hatta bu konuda kişiye göre de değişmekle birlikte Aşık etme duası sürenin neredeyse bir ömür sürdüğünü de kabul etmek gerekiyor. Önemli olan ise her zaman için büyünün yapıldığı malzeme ve aynı zamanda kullanılan ürün olacaktır.

Kişiye özel aşık etme duası kimlere yapılır?

Aslında genel amaçla bakıldığı zaman kişiye özel aşık etme duasının daha çok aşk acısı çeken kişiler tarafından talep edildiğini ifade edebiliriz. Bunların yanında evli olan ve sevdiği kişiyi bir an önce geri getirmek isteyen kişilerinde bu duayı tercih ettiklerini ifade edebiliriz. Günümüzde bunların yanında sevgili olan kişilerinde sevdikleri insanı hemen geri getirmek amacı ile bu tip bir duaya başvurdukları görülmektedir. Son olarak ise uzun dönemden bu yana sevdiği kişiden ayrı olan ve artık hasretine dayanamayan kişilerinde yine bu dua için başvuru yaptıklarını her zaman görebiliriz.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Zeliha dedi ki:

    Medyum ermiş hocam yazılarınızı okudum bana nasıl yardımcı olabilirsiniz sevdiğim için aşık etme duası yaptırmak istiyorum bana bu konuda geri dönüş yaparsanız sevinirim

BİR YORUM YAZ