Sevgili Ziyaretçilerim, Dünya'nın Neresinde Olursanız Olun Beni Hiç Çekinmeden Beni Arabilirsiniz, Aynı Şehirde Olmayabiliriz Ama Çalışmalarınız Dünyanın Her Yönüne Gizlilik İçerisinde Kargo İle Gönderilmektedir. Önemli Uyarı? 18 Yaşından Küçük Olan Kardeşlerim Lütfen Herhangi Bir Çalışma Teklif Etmeyiniz,

Evlenmek için dua

Evlenmek için dua

Evlenmek için dua, genellikle uzun zamandan beri sevdiğine kavuşamayan veya platonik olarak aşk yaşayan kişiler tarafından edilen dualar arasında yer alıyor. Dua edildikten sonra eğer karşınızdaki kişi sizin içinde uygunsa onunla evlenmek için Allah’a dua edebilirsiniz. Eğer ikiniz de birbirinizi seviyor fakat birbirinize kavuşma konusunda problemler meydana geliyorsa evlenmek için dua etmek oldukça uygun bir seçim olacaktır. Tabii ki dua ederken karşınızdakinin size uygun olup olmadığı konusunda yeterince düşünmüş olduğunuzu varsayıyoruz. Toplumda yapılan en büyük yanlışlardan biri tanesi dua etmek yerine hayatınızda bazı şeyleri değiştirmek için büyü yapmak oluyor.

Evlilik İçin Okunacak Dualar Nelerdir

Bildiğiniz gibi büyü yapmak veya yaptırmak kesinlikle dinimiz tarafından yasak olan davranışlar arasında yer aldığı için onun yerine Allah’a dua etmek çok daha uygun bir seçim olarak karşımıza çıkacaktır. İnternet üzerinde bulunmakta olan çeşitli dualar sayesinde duaların hem Arapça hem de Türkçe okunuşlarını kolay bir şekilde tespit etme şansına sahip olacaksınız. Duaları her gün düzenli bir şekilde etmeye devam edecek olursanız şüphesiz ki Allah etmiş olduğunuz duaları görecek ve eğer sizin için hayırlı ise kabul edecektir. Dua etmek hayatınızda bazı şeyleri düzene koymak için tercih edebileceğiniz en uygun yöntemlerden bir tanesi olduğu için bu konuda herhangi bir şekilde kısıtlama bulunmuyor. Dua ettikten sonra kabul olmasına inanmanızı da tavsiye ediyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan Köpek Gibi Aşık Etme Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ