Sevgili Ziyaretçilerim, Dünya'nın Neresinde Olursanız Olun Beni Hiç Çekinmeden Beni Arabilirsiniz, Aynı Şehirde Olmayabiliriz Ama Çalışmalarınız Dünyanın Her Yönüne Gizlilik İçerisinde Kargo İle Gönderilmektedir. Önemli Uyarı? 18 Yaşından Küçük Olan Kardeşlerim Lütfen Herhangi Bir Çalışma Teklif Etmeyiniz,

Cin Çıkarma Nasıl Olur

Cin Çıkarma Nasıl Olur

Cin Çıkarma Nasıl Olur, Dumansız ateşten yaratılan ve ataları Can olan cin varlıkları için zaman sınırlaması yoktur onlar çok süratli varlıklardır bizler için mekan zaman sınırlaması var iken onlar için böyle bir engelleri yoktur. Cin içeri girdiğinde ya da bir insanı etki altına aldıklarında o kişide huysuzluk davranış bozuklukları görülmeye başlar. Kişi büyülendiği için insanlardan uzaklaşır. Ailesi ile geçinemez. Herkesten çekinmeye başlar. Kendi kendine hüsnü kuruntu yapmaya başlar. Böylece kişi büyü etkisi altına girer. Cin çıkarma tabiri Hristiyanların bir tabiridir ve bu güne kadar dünyanın çeşitli yerlerinde; yapılan cin çıkarma ayinleri ile insanların bedenlerine zararlar verilerek bu işlem yapılmıştır. Başarı oranı da çok düşüktür çünkü cinler adam dövmekle ya da adam yakmakla çıkarılamazlar. Dahası cin, insanın içine girmez onlara tesirler yollarlar. Onlarda bir frekans yakalarlar ve o insan düşünüp o frekansa geldiğinde huyu suyu değişmeye başlar. Ancak hiç cinlere inanmayan toplumlarda bu vakaların hiç görülmediği gerçeğini de göz ardı etmemek gerekir.

Pekiyi bu nasıl oluyor?  Cinlerin varlığına inanmayan insanların o frekansı kapalıdır insan o kanalı açmaz ve böylece tesir gerçekleşmez. Ancak inananlarda o kanal açık olabilir. Söz konusu kanal kişinin kendi zihninde alıcısını açması olarak tarif edilebilir. Bir şey üzerinde düşünmeye başladığınızda o şeyle ilgili ayrıntılar da belirmeye başlar. Mesela cinleri çok düşünürseniz mutlaka onların kanalına girersiniz. O nedenle bu tür musallatlara karşı çaresiz kalan insanların çaresi  cinci hocalar olabilir. Bu hocalar öğreti olarak aldıkları bilgileri kullanırlar. Şu filanca sureden birkaç ayet alırlar sonra başka bir sureden başka birkaç ayet alırlar ve okumaya başlarlar. Sonra etkiler görülmeye başlar.

Cinci Hocalar ne yapıyor

Bir medyum cinci hoca olabilir veya olmayabilir, cin çıkarma işlemleri ile uğraşan medyumlar bu alanda çok uğraştıkları için işlemlerinin de başarılı olma oranı daha fazladır. Fakat hiç cin çıkarma işi ile ilgilenmeyen ancak kanalları açık olan bir medyum tecrübesiz ise işleri daha da kötüleştirebilir. Cin çıkarma için medyum ermiş hocaile irtibata geçerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Medyum ermiş hocasize bu kötü yansımaları ve enerjileri def edecek vefk hazırlayabilir ve yaşamınızın normale dönmesi için çalışabilir. Bir cinci hoca ya vefk yazarak cinleri bertaraf edebilir ya da kuran-ı Kerim okuyarak ve dualar ederek cin musallatına karşı bir şeyler yapabilir.

Bir önceki yazımız olan Cinlerden Korunma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

WhatsApp chat
0505 326 2332