Sevgili Ziyaretçilerim, Dünya'nın Neresinde Olursanız Olun Beni Hiç Çekinmeden Beni Arabilirsiniz, Aynı Şehirde Olmayabiliriz Ama Çalışmalarınız Dünyanın Her Yönüne Gizlilik İçerisinde Kargo İle Gönderilmektedir. Önemli Uyarı? 18 Yaşından Küçük Olan Kardeşlerim Lütfen Herhangi Bir Çalışma Teklif Etmeyiniz,

Canbar Büyüsü

Canbar Büyüsü

Canbar büyüsü bir aşk büyüsüdür. Aşklarına karşılık bulamayan ya da sevdiği kişinin kendisine beklediği kadar büyük bir aşkla bağlanmadığında kişiler haliyle tek çare olarak bağlama büyüsü yaptırırlar. Bu büyülerden biri de canbar aşk büyüsüdür. Canbar aşk büyüsü Asya aşk büyüleri arasında yer alan en etkili aşk büyülerinden biridir. Canbar aşk büyüsü bozulması oldukça zor bir aşk büyüsüdür. Kişi karşısındaki kişiyi kendine aşık etmek ve bu aşkın uzun süre boyunca tazeliğini korumasını istediğinde aşık etme büyüsü ne başvurur.

Canbar büyüsü yapılışı hakkında İnternet’te ve bloglarda kendisine medyum diyen kişiler tarafından uydurulan birçok bilgi yer almaktadır. Bu bilgilerin bir kısmı doğru olmakla birlikte büyünün yapılışına dair çok büyük yanlış anlamalar söz konusudur. Medyum Ermiş hoca canbar büyüsü için bir takım ayet-i kerimeleri bir deri tabakasına yazar ve bu tabakayı güneşli bir günde yere bırakarak üzerindeki ayeti kerimenin merkezine odaklanarak yüz altmış defa canbar denilir. Ardından da aşık olması istenen kişinin adı defalarca annesi ya da babasının adıyla anılarak aşık olması dilenir. Vefk ve dualar son derece önemlidir.

Bu büyü yapma ile bir haftadan sonra yavaş yavaş etkisini gösterir ve yirmi günün sonunda aşık olması dilenen kişi tam olarak aşık olur ve büyüyü yaptıran kişiye açılır. Canbar aşk büyüsü uzun bir süre boyunca düzenli olarak yapıldığı zaman etkisini gösteren bir büyüdür. Bu nedenle de etkisini uzun süre boyunca sürdürür ve bozması da oldukça zor bir büyüdür. Canbar büyüsünü bozabilmek için alim bir bilgine ihtiyaç vardır. Medyum Ermiş Efendi spiritüaliz alanındaki derin bilgisi ile bu büyüyü bozacaktır.

7/24 İletişim Numaramız; 0542 230 32 35

Bir önceki yazımız olan Büyü Yapmak İçin Gerekenler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ