Sevgili Ziyaretçilerim, Dünya'nın Neresinde Olursanız Olun Beni Hiç Çekinmeden Beni Arabilirsiniz, Aynı Şehirde Olmayabiliriz Ama Çalışmalarınız Dünyanın Her Yönüne Gizlilik İçerisinde Kargo İle Gönderilmektedir. Önemli Uyarı? 18 Yaşından Küçük Olan Kardeşlerim Lütfen Herhangi Bir Çalışma Teklif Etmeyiniz,

Büyü Yapmak İçin Gerekenler

Büyü Yapmak İçin Gerekenler

Herkesin hayatının bir noktasında büyüye ihtiyacı olur. Benimde kötü bir dönem geçirirken çok ihtiyacım oldu. Bu dönemde Medyum Ermiş hoca engin bilgisi ile bana çok yardımcı oldu. Kendisi büyü konusunda oldukça uzman bir ermiş ve üstün güçlere sahip biridir. Sizin hakkınızda pek bir açıklama yapmanız gerekmiyor, çünkü hoca zaten sizi görür görmez anında her şeyi anlıyor.

Büyük bir alim olan Medyum Ermiş hoca alanında uzman ve geniş bir teozofi bilgisine sahip donanımlı biridir. Aşk büyüsü, bağlama büyüsü, kötü alışkanlıkları uzaklaştırma büyüleri, düşmanlarınızın size zarar vermesini engelleme büyüsü gibi birçok alanda size yardımcı olacak deneyime ve birikime sahiptir. Medyum hoca aynı zamanda hayatınızı düzgün bir şekilde yoluna koyabilmeniz için yıldızınızın yükselmesini sağlayan büyülerle de büyük yardımlar sağlamaktadır.

Etrafınızdaki kötü insanların ve düşmanlarınızın nazar ve gözüne karşı etkili büyüler yapmaktadır. Büyü yapmanın birçok yöntemi vardır ve bu yöntemlere göre yapılması gerekenlerde farklılık gösterir. Medyum Ermiş hoca bir takım duaları muskaya yazarak bunu gereken yerlerde saklamanızı isteyebilir.

Büyü Yapmak İçin Gerekenler

Medyum Ermiş hoca kişinin isteğine göre gereken büyüye karar verir ve size bunun yapılması için gereken şeyleri söyler. Bunlar büyü yapılacak kişiye ait bir takım eşyaların temini olabileceği gibi şeker, un, gümüş gibi bir takım küçük nesneler de olabilir. Bunların dışında yapılacak büyüler etkisine göre değişmektedir. Uzun süreli büyüler etkisini uzunca bir süre sürdürürken kısa süreli büyüler etki süresi dolduğunda işlevsiz kalır.

Bir önceki yazımız olan Büyü Bozma Nasıl Yapılır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ