Sevgili Ziyaretçilerim, Dünya'nın Neresinde Olursanız Olun Beni Hiç Çekinmeden Beni Arabilirsiniz, Aynı Şehirde Olmayabiliriz Ama Çalışmalarınız Dünyanın Her Yönüne Gizlilik İçerisinde Kargo İle Gönderilmektedir. Önemli Uyarı? 18 Yaşından Küçük Olan Kardeşlerim Lütfen Herhangi Bir Çalışma Teklif Etmeyiniz,

Adet Kanı Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Adet Kanı Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Adet Kanı Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır kimler ne amaçla adet kanı büyüsü yapar? Adet kanı büyüsü bilinen en etkili bağlama büyüsü ve ayırma büyüsüdür. Adet kanı büyüsünde büyünün yapıldığı kişi yaptıran kişiye koşulsuz ve körü körüne bağlanırken diğer kadından kesinkes koparılır ve tüm ilişkisi kesilir. Bu büyü adet kanının büyü yapılan kişiye yedirilip içirilmesi ile yapılmaktadır. Kadınlar tarafından yapılan bir büyü olması sebebiyle kadınlığın en belirgin ve yoğun simgesi olan parça adet kanı olduğundan büyüde adet kanı kullanılmaktadır.

Adet Kanı Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır?

Büyü yapma Adet kanı büyüsü, büyüyü yaptıracak kişinin adet kanının alınarak önce bu kana bir takım dualar okunarak büyü gerçekleştirilir. Daha sonra bu adet kanı herhangi bir yiyecekle karıştırılarak erkeğe yedirilir. Büyü sadece yapılan kişiye etki eder o yiyeceği yiyen diğer kişilere etki etmez. Bu büyü oldukça etkili olmasının yanı sıra deneyimsiz kişilerin yapması durumunda kötü sonuçlara neden olabilir ve ters etki yapabilir. Bu nedenle Medyum Ermiş hocanın alim bilgisine dayanarak uygulanması aşık etme büyüsü konusunda ki deneyimi ile güvenilir ve başarılı sonuçlar elde edilebilir. Fakat bu adet kanı büyüsü mutlu beraberlikleri yıkması açısından üzücü bir etkiye sahiptir.

Adet Kanı Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır, Kişi uzun süren mutlu beraberliğinde aniden herhangi bir sebep yokken ayrılıp başka bir kadınla tutkulu bir birlikteliğe başlamışsa bilinmelidir ki o kişi adet kanı büyüsünün etkisi altındadır. Bağlama büyüsü yapılabilir veya Adet kanı büyüsü çok etkili bir büyü olduğundan bozulabilmesi için uzman bir bilgiye sahip kişi tarafından bozulabilir. Bu durumda Medyum Ermiş hocaya danışılarak özel bir takım ayeti kerimelerle ve dualarla bozması istenebilir.

 

Bir önceki yazımız olan Domuz Yağı İle Yapılan Büyüler Nelerdir başlıklı makalemizde domuz yağı büyüsü etkisini nezaman gösterir, domuz yağı büyüsünden nasıl kurtulunur ve domuz yağı lekesini nasıl anlayabiliriz hakkında bilgiler verilmektedir.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ